Skip to content

בונה אתרים

  ‏בונה אתרים

  קידום אורגני

  כברחצינו את משוכת המילניום השני והתקשורת באינטרנט מתקדמת בצעדי ענק, כמעט כל איש עסקים יודע שחברת קידום אתרים היא צורך אמיתי. אין הרבה עסקים בימינו שאין להם אתר משלהם. בונה אתרים ומקדם אתרים הם מקצועות חדשים שבאו לענות על דרישה גדלה וגוברת ל יעול הנוכחות האינטרנטית והקידום בגוגל. אינטרנט הוא מקום עצום ומכוח היותו וירטואלי יכול להיות ששטחו אף גובר על השטח הממשי שהגולשים תופסים. והמציאות היא שגוגל הוא מנוע האינטרנט העיקרי שבו האנשים משתמשים לצרכי הגלישה היומימיים שלהם. קידום אתרים לעסקים

  איך בוחרים?

  גמרתם בליבכם שאתם מעוניינים לבחור קידום אורגני ועכשיו כל מה שנשאר לעשות הוא לחפש מה תואם בשבילכם! לראות את האפשרויות הנפרשות לפניכם ולהכריע מה ומי הכי קורץ לכם. הקריטריון המומלץ במאוד מאוד הוא המיקום כמה שזה ימצא סמוך וצמוד יותר כך תרוויחו יותר. בנוסף על כך יש להחליט מה הבסיס בעיניכם האם טיב הפעילות? זה אפשרי ואפילו מומלץ שהדברים האלו יהיו כבדי משקל בשבילכם וביושר. אין ספק שאנחנו נעשה הכול כמה שניתן שיתבצעו את מה שרציתם בשלמות.

  איך להיות מספר 1 באינטרנט

  ברחוב מלא באנשים זה לא יהיה מספיק רק לבוא קדימה ולקרוא במלוא החזה “תשמעו!” – קול כזה יבלע בתוך ההמון. במארקט של מאות מיליונים, קול חלש צועק יעלם אל תוך רעש והמולה ואפילו אם יזעק יותר חזק, עדיין לא ימשוך מספיק תשומת לב. בטח כבר ראיתם את כוונת ההשוואה. זה בא להראות שבמקום שנעבוד קשה עדיף לעבוד חכם. פרסום לעסקים בגוגל הוא כישרון נרכש. אופטימיזציה ל אתרים היא משהו שאנשים לומדים לעשות בעקבות התנסות מעמיקה, השקעה ולימוד ואז עוד טיפה ניסוי וטעיה לאורך שנים רבות. מכירים את המושג “רומא לא נבנתה ביום אחד”? זה נכון גם לגבי מקדם אתרים בגוגל.נכון לקחת בחשבון את כל אלה כש אתם רוצים להוביל בגוגל.

  קידום אתרים לוקאלי

  עוד דבר לציין הינו רלוונטיות.להיות ראשון זה מצוין אך להיות מתאים ונכון זה מה שקובע. מה זה קשור לשיווק באינטרנט? ניקח למשל חברת עורכי דין שמחפשת לפרסם ולקדם את הביזנס שלה באינטרנט; החברה מבוססת בעיירה “א”. ונגיד גם ש”א” נמצאת בצפון הרחוק. לחברה הזאת לא באמת משתלם לתפוס לקוחות עתידיים באזור העיר “ת” שממוקמת בדרום, הרחק מעיר “א”. מדוע כך? בגלל ש חוץ מהשמחה שבנתון שמשרד רואי חשבון הנ”ל נמצאת במקום הראשון באזור “ת”, זה לא מאוד רווחי, הרי אין הרבה סיכויים שאנשים הרבה אנשים יטרחו לנסוע לכאלה מרחקים בשביל דבר שהם יכולים למצוא באזור מגוריהם. כאן נכנס לתמונה פרסום גוגל מקומי. מקדם אתרים מקצועי מבין ויודע איך ולמה לבצע קידום לפי מיקום בניגוד ל קידום רגיל. עוזר להבין את התמונה כשחושבים על גוגל במושגי עיר. אכן כן, דימוי זה כבר קיים. טראפיק באינטרנט או כפי שיותר מקובל להגיד בשפתנו אנו – תנועת הגולשים באינטרנט – הינה כמותנועה ברחוב. אנשים אלה עוצרים במעברי חצייה, ברמזורים או בצמתים, נושאים עיניהם מעלה אל האורות הבוהקים של לוח המודעות הדיגיטלי ו… עוד פעם, הבנתם לאן הדימוי הזה לוקח אותנו.

  הכל גלוי ומדווח לכם.

  הכול פה ידוע לכם ונראה לעין שום דבר לא שמור לעצמנו. אפילו את אופן העבודה אצלנו ושעות העבודה במקרה וחשוב לכם נשתדל לספק אומדן לכך.

  בשבילכם מתי שתרצו ואיפה שתרצו.

  אין לנו מתחרים בנושא היחס והשירות וזה בדוק! אנחנו ברי השגה תמיד במייל ובטלפון ותוכלו להסתייע בנו בין צפון בין דרום אנחנו נהיה שם למענכם. אנחנו מורים על עצמנו אולם לאמיתו של דבר גם האחרים כך מצביעים. אנחנו עושים הכול על מנת להיות במקום הראשון בשירות באכפתיות ובטיב האיכות שזה למעשה מה שהינכם רואים עכשיו. משובים מומלצים מאוד ואנו מעוניינים שתשלחו לנו אותם.